آموزش بورس در نوروز

نوروز را در خانه بمانید و از آموزش بورس بهره‌مند شوید. دوره‌های نوروزی با تخفیف ویژه ۵۰ تا ۶۰ درصدی ارائه می‌شوند. ضمن آنکه تمام درآمد حاصل از این دوره‌ها در اختیار بیمارستان میلاد قرار گرفته تا برای مقابله با ویروس کرونا استفاده شود.

#باهم_کرونارا_شکست_میدهیم

سابقه آموزش بورس آنلاین آموزین

 

16000دانشجو در آموزین
150دوره آموزشی
2000ساعت دوره آموزشی

دوره‌های آموزش بورس ویژه نوروز

دوره «آموزش جامع بورسی شو» مشتمل بر ۸ وبینار است. شما می‌توانید با انتخاب این دوره به‌صورت یکجا در تمامی وبینارها شرکت کنید یا در هرکدام از وبینارها که در راستای آموزش بورس تمایل داشته باشید، به‌صورت جداگانه شرکت کنید.

 

آموزش جامع بورسی شو مناسب کسانی است که قصد دارند سرمایه گذاری در بورس را به صورت اصولی و کاملا کاربردی یاد بگیرند.

شروع از یکشنبه ۱۷ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

510.000 تومان  ۲۱۰٫۰۰۰ تومان

این دوره که به مدت ۸ جلسه برگزار می شود، همه دوره های کمپین را شامل شده و با معرفی ساختار بازار، سامانه معاملات و وضعیت شرکت ها، سراغ تحلیل تکنیکال می رود. هدف آن است که در پایان علاوه بر شناخت بازار، توانایی تحلیل و بررسی سهم ها را نیز داشته باشیم.

برای شروع سرمایه گذاری در یک بازار جدید نیاز هست تا اصول اولیه آن بازار را آموزش ببینیم تا ریسک سرمایه گذاری مان را به حداقل برسانیم.

یکشنبه ۱۷ فرودین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

رایگان

در روز اول معیارهای سنجش بازارها را بررسی می کنیم و پس از آشنایی با ساختار بازار سرمایه، با انواع سرمایه گذاری آشنا می شویم.

شناخت تابلوی معاملات و توانایی درک اعداد مندرج در سایت TSETMC یکی از مهم ترین نیازهای سرمایه گذاران در بازار سرمایه است.

دوشنبه ۱۸ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

90.000 تومان  ۳۵٫۰۰۰ تومان

در روز دوم کمپین سراغ تابلوی معاملات می رویم تا با امکانات، اعداد و ارقام آن آشنا شویم و بتوانیم درک درستی از وضعیت معاملات سهام و نمای بازار داشته باشیم.

یادگیری نحوه انجام معامله به صورت آنلاین و شناخت مقررات معاملات در بازار سرمایه موجب کاهش ریسک و بهبود عملکرد سرمایه گذاری ما می شود.

چهارشنبه ۲۰ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

50.000 تومان  ۲۰٫۰۰۰ تومان

سرمایه گذاری در هر بازاری نیازمند آشنایی با اصول و ساختار آن بازار است که در روز سوم در مورد آن صحبت می کنیم. نحوه انجام معاملات آنلاین و خرید عرضه اولیه هم از موارد جذاب این بازار محسوب می شود.

همه شرکت ها موظف اند که اطلاعات مالی و تصمیمات مهم خود را به سهامداران و اهالی بازار اعلام کنند. فهم وقایع مربوط به مجامع، انواع و دلایل افزایش سرمایه برای ما ضروری است.

پنجشنبه ۲۱ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

۹۰٫۰۰۰ تومان  ۳۵٫۰۰۰ تومان

در روز چهارم به سراغ گزارش های روی کدال خواهیم رفت و با انواع تصمیمات مجامع و تاثیر آن بر سرمایه سهامداران آشنا می شویم.

حالا که با ساختار بازار، قوانین و روش های معامله آشنا شدیم، زمان آن فرا رسیده تا به سراغ تحلیل سهام برویم. تحلیل تکنیکال یکی از کاراترین روش های تحلیلی است.

شنبه ۲۳ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

۵۰٫۰۰۰ تومان  ۲۵٫۰۰۰ تومان

تحلیلگر تکنیکال با مشاهده و ارزیابی سابقه قیمت و الگوهای شکل گرفته در نمودارهای قیمتی و ارزیابی آن ها با الگوهای گذشته، سهام مستعد رشد را می یابد.

تکنیک های مبتنی بر خطوط روند و کانال های قیمتی به ما کمک می کنند تا روندهای پرقدرت بازار را شناسایی کرده و بر اساس حمایت ها و مقاومت های مهم سهم اقدام به معامله کنیم.

یکشنبه ۲۴ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

60.000 تومان  ۳۰٫۰۰۰ تومان

یکی از بهترین روش ها برای خرید و فروش سهام، شناسایی روندهای بازار و معامله بر اساس روندهای موجود است. در روز ششم کمپین با روندها و ابزارهای شناسایی آن در بازار آشنا می شویم و به کمک این ابزارها سهام مورد نظر را در نقاط مهم حمایتی و مقاومتی معامله می کنیم.

اندیکاتورها توابع ریاضی از پیش تعیین شده ای هستند که برای شناسایی نقاط مناسب خرید و فروش سهم به معامله گر کمک می کنند.

سه شنبه ۲۶ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

۹۰٫۰۰۰ تومان  ۴۰٫۰۰۰ تومان

حالا زمان آن فرارسیده که نمودار سهام ما حرفه ای تر شده و اطلاعات بیشتری را نمایش دهد. در روز هفتم به سراغ نحوه استفاده از اندیکاتورها و مفهوم واگرایی در نمودار قیمت می رویم.

الگوهای کلاسیک و الگوهای شمعی اشکال خاصی در نمودار هستند که با استفاده از آن می توانیم اهداف قیمتی و تغییر جهت روند سهم را شناسایی کنیم.

پنجشنبه ۲۸ فروردین

ساعت ۱۴ الی ۱۷

۸۰٫۰۰۰ تومان  ۴۰٫۰۰۰ تومان

پس از تشخیص نوع روند و نقاط حمایت و مقاومت، باید با الگوهایی آشنا شویم که در سقف و کف قیمت شکل گرفته، مناطق بازگشت روند و اهداف قیمتی را نشان می دهند.

تلگرام

تماس

۱۵۶۱ داخلی ۵۱۰۱ و ۵۱۰۲

ایمیل

amoozin@irfarabi.com

سوالات متداول در راستای دوره های آموزشی بورس آموزین

بله به دلیل برگزاری وبینارها در روزهای متفاوت، شرکت در همه کلاس امکان پذیر است.

در صورت شرکت در تمامی کلاس ها و با درخواست دانشجو، گواهی شرکت در دوره صادر می شود. (گواهی به کسانی تعلق می گیرد که پکیج را تهیه نموده اند)

حضور در کلاس از طریق موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر خانگی امکان پذیر است.

ویدیوی هر کلاس ضبط شده و یک روز پس از برگزاری در صفحه کاربری دانشجویان آن کلاس نمایش داده می شود.